Çankaya Cenaze Yemekleri

 Çankaya Cenaze Yemekleri, Çankaya ilçesinde cenaze yemeklerine ihtiyaç duyduğunuzda size eksiksiz lezzetli  ve zamanında yemek hizmeti verecek yemek şirketleri bulmak zaman alabilir. Tüm cenaze yemeklerini en uygun fiyatlara yapan ve  Ankara’da 12 yıldır yemek hizmeti vermekte olan yemek firmamız,  Çankaya bölgesine cenaze yemekleri konusunda yılların verdiği yemek tecrübesi ile tam zamanında ve aksaksız bir şekilde en lezzetli yemekleri sizin için hazırlamaktadır.

Cenaze yemeklerinde kullandığımız malzemeler; kırmızı et olarak; Günlük yağsız dana eti, Beyaz et olarak ; Er piliç Tavuk eti, Yudum Yağ, Akfa Salça, Pirinç olarak, Baldo pirinç kullanmaktayız.

Cenaze yemeklerinde Menüleri, Et menü , Tavuk menü . Et Döner menü , Tavuk Döner menü , Pide menü,  Lahmacun menü , Tabldot menü , Bakliyat menüleri mevcuttur. Menülerde; Pilav, Salata, Ayran, Tatlı, Ekmek, 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti mevcuttur.  Yemek menüleri,  Çankaya’da en uygun fiyatlara verilmekte olup, yemeklerimizde markalı ürünler kullanmaktayız.

Müşteri Referanslarımızı bizden yemek hizmeti alan ve Google da bizim için yorum yapan müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Menülerden herhangi birisinin siparişinin verilmesinden sonra, yemekleriniz aynı gün Dağıtıma kısa süre kala pişirilmekte ve paketlenerek eksiksiz verilmektedir.

Yemekler kazanlar ile ile sıcak olarak adresinize teslim edilmektedir. Cenaze emeklerinin dağıtım işlemi deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Yemeklerin dağıtılması esnasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilmektedir.

Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret alınmamaktadır. Çankaya Cenaze Yemekleri en lezzetli yemeklerden ve en uygun fiyatlardan hizmetinize sunulmaktadır. Bizi arayın

Cenaze yemekleri Menüleri

Menü Fiyatları:

 Et Kavurma Pirinç Pilavı Tatlı  Ayran  Salata Ekmek

Et Sote Pirinç Pilavı  Tatlı  Ayran Salata Ekmek

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 16.00 TL

Tavuk Kavurma Pirinç Pilavı Tatlı Salata Ekmek 

 Tavuk Döner Pirinç Pilavı Tatlı Salata Ekmek

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 16.00 TL Pide Menü : Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran,  Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 14.00 TL Bakliyat Menü : Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 13.00 TL İrmik Helvası adet Fiyatı :  5.00 TL

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )

Tel: 03122984811 (08:00-17:30) 

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com 

Adres: Macun Mah. 187. Cad. No: 54 / 37 Yenimahalle  ANKARA