Cenaze Catering

Cenaze Catering, İnsanın en acılı olduğu bir zamanda ve en yakınını kaybettiği bir zamanda Cenazede verilecek yemeği yapması veya bu yemekleri yapacak uygun bir firmayı bulması zor ve zahmetli olmaktadır. Cenaze Catering, İhtiyaç duyulduğunda; kısa sürede bu ihtiyacın zamanında gelmesi, ve yemeklerin dağıtım işleminin yapılmasında güçlükler yaşanmaktadır.  Yemeklerin lezzetli ve sorunsuz olması da  çok önemlidir.

Cenaze Catering hizmetinin iyi olması ve Cenaze Yemeklerinin lezzetli ve kaliteli olması acımızı birazcık olsun hafifletecek ve sizi memnun edecektir.  Cenaze yemekleri konusunda Ankara’da uzun yıldır  catering hizmeti veren işletmemiz, Cenaze yemekleri konusunda  hiçbir aksaklığa meydan vermeden  en lezzetli yemekleri size sunacaktır. Cenaze yemeklerinde kırmızı et;  yağsız dana eti, Beyaz et; Erpiliç , Yudum Yağ, Akfa Salça, kullanmaktayız. Ankara’da Tüm İlçelerine, Mahallelerine, Semtlerine Köylerine cenaze yemekleri götürmekteyiz.

Cenaze catering yemeklerinde Menü paketlerimiz, Et menü Paketi, Tavuk menü Paketi. Et Döner menü Paketi, Tavuk Döner menü Paketi, Pide menü Paketi, Lahmacun menü Paketi, Tabldot menü Paketi, Bakliyat menü Paketleri mevcuttur. Menü paketlerimizde; Pilav, Salata, Ayran, Tatlı, Ekmek, 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti vardır.  Ayrıca , Günlük üretim İrmik Helvası da bulunmaktadır. Cenaze Yemek menüleri, Ankara’da en uygun fiyatlara verilmektedir. Yemeklerimizde markalı ürünler kullanmaktayız.

Referanslarımız görmek için;  Doyum Yemek Ankara olarak Google da bizim için yorum yapan müşterilerimizin yorumlarına bakabilirsiniz. Cenaze Evine Yemek Siparişinin hazırlanması ve teslimi edilmesi şu şekilde olmaktadır. Menülerinden herhangi birisinin siparişinin verilmesinden sonra, siparişleriniz aynı gün Dağıtıma bir saat kala pişirilmekte sıcak olarak paketlenmekte,  paket menüde geçen tüm malzemeler ile  sıcak olarak adresinize teslim edilmektedir.

Yemekler yaklaşık 3 saat boyunca sıcaklığını muhafaza ettiğinden yemeklerin tekrar ısıtılmasına ihtiyaç olmamaktadır. Adresinize sıcak olarak gelen yemekler, personelimiz tarafından cenaze evinde dağıtım yapılmaktadır.  Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret alınmamaktadır.  Cenaze Evine Yemek Siparişi için Günün her saati 7 / 24  0533 427 6903 nolu telefonu arayabilirsiniz. Amacımız acılı olduğunuz bu günde vereceğimiz kusursuz hizmet ile acınıza ortak olmaktır. Ankara’da en çok tercih edilen Cenaze Yemek Menüleri aşağıda verilmiştir. Üstelik en uygun fiyatlar ile…

Cenaze yemek menüleri

Menü Fiyatları:

 Et Kavurma Pirinç Pilavı Tatlı  Ayran  Salata Ekmek

Et Sote Pirinç Pilavı  Tatlı  Ayran Salata Ekmek

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 15.00 TL

Tavuk Kavurma Pirinç Pilavı Tatlı Salata Ekmek 

 Tavuk Döner Pirinç Pilavı Tatlı Salata Ekmek

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 12.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 13.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 12.00 TL

İrmik Helvası adet Fiyatı :  5.00 TL

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )

Tel: 03122984811 (08:00-17:30) 

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com 

Adres: Macun Mah. 187. Cad. No: 54 / 37 Yenimahalle  ANKARA