Keçiören Cenaze Yemekleri

Keçiören Cenaze Yemekleri, cenaze yemekleri söz konusu olduğunda, insanın en telaşlı ve en üzgün olduğu zamanda yemek siparişi vermesi ve araştırma yapması oldukça sıkıntılı olmaktadır. Özellikle Keçiören civarında cenaze yemekleri yapan yemek şirketlerinin çok az olması nedeni ile iyi bir yemek hizmeti alınamamaktadır. Uzun yıllardır Keçiören bölgesine cenaze yemek hizmetleri veren kuruluşumuz Keçiören ve çevresinin yemek ihtiyaçlarını özen ile karşılamaktadır.

Cazip fiyatlara Et menüleri, Tavuk menüleri, Döner menüleri ve pide menüleri en çok tercih edilen menülerdir.  Bu menüler Keçiören için en uygun fiyatlara verilmektedir. Yemeklerimizde En ünlü markaların ürünlerini kullanmakta olup lezzet ve kaliteden taviz vermeden yemek hizmetlerini yürütmekteyiz. 

Acılı olduğumuz bu günde İhtiyaç duyduğumuz Cenaze Yemeklerinin lezzetli ve kaliteli olması acınızı biraz olsun azaltacak ve sizi memnun edecektir.  Keçiören bölgesinde Cenaze Yemekleri konusunda  13 yıldır yemek hizmeti veren işletmemiz, Cenaze yemekleri konusunda  hiçbir aksaklığa meydan vermeden tam zamanında  size ulaştırmaktadır.

Keçiören Cenaze yemekleri hizmeti verdiğimizde yemekler ile beraber 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti gibi ihtiyaçlar eksiksiz olarak verilmektedir. Ayrıca cenaze yemekleri için; Günlük üretim İrmik Helvası da bulunmaktadır. 

Yemekler, aynı gün Dağıtıma bir saat kala pişirilmekte ve uygun şekilde paketlenerek eksiksiz ve paket menüde geçen tüm malzemeler ile birlikte verilmektedir. Yemekler kazanlar ile sıcak olarak adresinize teslim edilmektedir.

Sıcak olarak getirilen yemekler,  cenaze evinde personelimiz tarafından dağıtımı yapılmaktadır. Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret talep edilmemektedir. Yemeklerin dağıtılması esnasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler tarafımızdan getirilmektedir.   günün Her saati  7 / 24 Bilgi ve sipariş hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Yukarıdaki hususlar göz önüne alınarak hazırlanan menü örnekleri aşağıda verilmiştir.

Menü Fiyatları:

 Et Kavurma Pirinç Pilavı Tatlı  Ayran  Salata Ekmek

Et Sote Pirinç Pilavı  Tatlı  Ayran Salata Ekmek

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 16.00 TL

Tavuk Kavurma Pirinç Pilavı Tatlı Salata Ekmek 

 Tavuk Döner Pirinç Pilavı Tatlı Salata Ekmek

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 12.00 TL Pide Menü : Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran,  Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 14.00 TL Bakliyat Menü : Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 12.00 TL İrmik Helvası adet Fiyatı :  5.00 TL

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )

Tel: 03122984811 (08:00-17:30) 

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com 

Adres: Macun Mah. 187. Cad. No: 54 / 37 Yenimahalle  ANKARA