Taziye Yemeği Siparişi

Taziye Yemeği Siparişi, 7 yemeği siparişi, 52 yemeği veya 40 yemeği siparişi bunların hepsinde, İnsanın bir yakınını kaybettiğinde Cenazede verilecek yemeği yapması veya bu yemekleri yapacak uygun bir işletmeyi araştırması zahmetli olmaktadır. Taziye Yemeği Siparişi, bazen oldukça külfetli olmaktadır. Ayrıca; ihtiyaç duyulduğunda; bu ihtiyacın zamanında gelmesi, ve yemeklerin dağıtım işleminin yapılmasında da güçlükler olabilmektedir. Yemeklerin lezzetli ve sorunsuz olması da  çok önemlidir.

Taziye Yemeği Siparişi yaptığınızda Cenaze Yemeklerinin lezzetli ve kaliteli olması acımızı birazcık olsun hafifletecek ve sizi memnun edecektir.  Cenaze yemekleri konusunda Ankara’da hizmet veren işletmemiz, Taziye yemekleri konusunda  hiçbir aksaklığa meydan vermeden  en lezzetli yemekleri size ulaşılacaktır. Cenaze yemeklerinde kırmızı et;  yağsız dana eti, Beyaz et; direk fabrikadan , yemeklerde Yudum Yağ, Akfa Salça, kullanmaktayız. Ankara’da Tüm İlçelere, Mahallelere, Semtlere Köylere cenaze mevlüt yemekleri götürmekteyiz.

Taziye yemeklerinde Menü paketlerimiz, Et menü Paketi, Tavuk menü Paketi. Et Döner menü Paketi, Tavuk Döner menü Paketi, Pide menü Paketi, Lahmacun menü Paketi, Tabldot menü Paketi, Bakliyat menü Paketleri mevcuttur. Menü paketlerimizde; Pilav, Salata, Ayran, Tatlı, Ekmek, 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti vardır.  Ayrıca , Günlük üretim İrmik Helvası da bulunmaktadır. Taziye Yemek menüleri, Ankara’da en uygun fiyatlara verilmektedir. Yemeklerimizde markalı ürünler kullanmaktayız.

Taziye Yemek Siparişinin hazırlanması ve teslimi edilmesi şu şekilde olmaktadır. Menülerinden herhangi birisinin siparişinin verilmesinden sonra, siparişleriniz aynı gün Dağıtıma bir saat kala pişirilmekte sıcak olarak paketlenmekte,  paket menüde geçen tüm malzemeler ile  sıcak olarak adresinize teslim edilmektedir.

Yemekler yaklaşık 2 saat boyunca sıcaklığını muhafaza ettiğinden yemeklerin tekrar ısıtılmasına ihtiyaç olmamaktadır. Adresinize sıcak olarak gelen yemekler, personelimiz tarafından cenaze evinde dağıtım yapılmaktadır.  Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret alınmamaktadır.  Cenaze Evine Yemek Siparişi için Günün her saati 7 / 24  0533 427 6903 nolu telefonu arayabilirsiniz. Amacımız acılı olduğunuz bu günde vereceğimiz kusursuz hizmet ile acınıza ortak olmaktır. Ankara’da en çok tercih edilen Cenaze Yemek Menüleri aşağıda verilmiştir. Üstelik en uygun fiyatlar ile…

Menü Örnekleri :

Et Menü:

Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 16.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 12.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 14.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 12.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 12.00 TL

Günlük İrmik Helvası Adet : 5.00 TL

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )

Tel: 03122984811 (08:00-17:30) 

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com 

Adres: Macun Mah. 187. Cad. No: 54 / 37 Yenimahalle  ANKARA