Cenaze Pidesi

Cenaze Pidesi, Bir yakınınızı kaybettiğinizde taziyeye gelenler için hızlı ve pratik bir yemek vermek istiyorsanız; en pratik ve ve en kolay yemek Pide vermektir. 15 yıldır Cenaze Pidesi konusunda hizmet veren işletmemiz, Pidede kullanılan malzemelerin kaliteli ve sağlıklı olmasına çok önem vermekte ve bu doğrultuda malzemeler kullanmaktadır.

Sipariş verdiğinizde pideler belirttiğiniz gün ve saate teslim edilmesi hususuna dikkat ederek hazırlanmakta ve problemsiz şekilde uygun fiyatlara adresinize teslim edilmektedir. Pideler kıymalı olarak yapılmaktadır.

Pide siparişi 100 kişilik pide siparişi, 200 kişilik pide siparişi, 300 kişilik pide siparişi, 400 kişilik pide siparişi, 500 kişilik pide siparişi, 600 kişilik pide siparişi, 700 kişilik pide siparişi, 800 kişilik pide siparişi, 900 kişilik pide siparişi, 1000 kişilik pide siparişi, şeklinde olmaktadır. Pideler ile birlikte aşağıda içerikleri verilen malzemeler ile birlikte verilmektedir.

SALATA

Pideler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI

Pideler ile birlikte kendi üretimimiz tatlı Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN

Pideler menüsü içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

PİDENİN DAĞITIMI

Sipariş ettiğiniz pideler ambalajlanmaktadır. Belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Pidelerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Pide dağıtımından sonra kalan Pideler, size teslim edilecektir.

Pideler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal , çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir.

Pide siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, Pide Siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.

Pide Menü

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, ve bunlar ile birlikte Tabak, Çatal, peçete ve Çöp Poşeti

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 75.00 TL

İletişim:  

 0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

 E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. Sınır Sok. No:20  Etimesgut ANKARA