Cenaze yemeği Yapan Firmalar

Cenaze Yemeği Yapan Firmalar; Cenaze Yemeği Nreden Sipariş Edilir, Cenaze Yemeği Nereden alınır, Cenaze yemeği yapan yerler, Ankara’da ihtiyaç duyulduğunda;  bu ihtiyacı karşılayacak, En iyi Ankara Cenaze yemeği Yapan Firmaları  bulmak gerekir. Cenaze yemeği yapan yerler, Ankara’da çok sayıda yemek firmaları bulunmaktadır. Cenaze yemeği siparişi nereden yapılır bunu araştırmak gerekir.

Bu yemek firmaları genel olarak catering ve tabldot hizmetleri vermektedir. Cenaze Yemekleri konusunda tecrübeli ve bu alanda hizmet veren yemek firması  belirli sayıda hizmet vermektedir. Cenaze yemeği Firmaları  arasında bulunan Doyum Yemek 15 yıldır bu alanda hizmet vermektedir.

 Cenaze yemeği Yapan Firmalar,  konusunda Google da müşterilerimizin yaptığı yorumlar size referans olacaktır. Cenaze Evine Yemeklerin getirilmesi, dağıtım işleminin yapılması hem zor hem de zaman almaktadır. Aynı zaman da yemeklerin lezzetli ve sorunsuz olması çok önemlidir.  Bu şamada İşletmemiz  En Acılı olduğumuz bu günde İhtiyaç duyduğumuz bir zamanda  Cenaze  yemekleri konusunda yılların verdiği tecrübe ile hiçbir aksaklığa meydan vermeden  yemekleri size ulaştıracaktır.

Cenaze yemeklerinde kullandığımız Malzemeler; kırmızı et; Günlük yağsız dana eti, Beyaz et; Erpiliç Tavuk eti, kullanmaktayız.

Ankara’nın Tüm İlçelerine, Mahallelerine, Semtlerine Köylerine cenaze yemekleri Hizmeti vermekteyiz. Cenaze yemeklerinde Menü paketlerimiz, Et menü Paketi, Tavuk menü Paketi. Et Döner menü Paketi, Tavuk Döner menü Paketi, Pide menü Paketi, Lahmacun menü Paketi, Tabldot menü Paketi, Bakliyat menü Paketlerimiz mevcuttur. Menü paketlerimizde; Pilav, Salata, Ayran, Tatlı, Ekmek, 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti vardır.

 Cenaze yemeği Yapan Firmalar  arasında olan işletmemiz Yemek menülerini Ankara’da en uygun fiyatlara verilmektedir. Tüm yemeklerimizde  Yemeklerde markalı ürünler kullanmaktayız.

Ankara’da  Cenaze Yemekleri, siparişinin verilmesinden sonra, siparişleriniz aynı gün Dağıtıma kısa süre kala pişirilmekte ve uygun şekilde ambalajlanarak paket menüde geçen tüm yemekler ile birlikte verilmektedir. Yemekler Tencereler ile sıcak olarak adresinize teslim edilmektedir.

Yemeklerin tekrar ısıtılmasına ihtiyaç bulunmamaktadır. Adresinize sıcak olarak getirilen yemekler, deneyimli personelimiz tarafından dağıtım hizmetinde yardımcı olmaktadır. Yemeklerin dağıtılması esnasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler tarafımızdan getirilmektedir. Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret talep edilmemektedir. Cenazeniz Söz konusu ise Günün her saati 7 / 24 arayabilirsiniz.

CENAZE YEMEK MENÜLERİ 

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )   

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

İrmik Helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

( Günlük Üretim, Şeffaf Kapaklı kutularda, üzeri fıstıklı, 200 Gram, kaşık ile birlikte Adrese teslim )

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )
Tel: 0312 278 15 35 ( 7 / 24 )
info@doyumyemek.com
www.doyumyemek.com 
Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No:10 Etimesgut / ANKARA