300 Kişilik Cenaze Yemeği

300 Kişilik Cenaze Yemeği, Ankara cenaze yemek siparişi verebileceğiniz az sayıda  yemek şirketi vardır. Ankara da 300 Kişilik Cenaze Yemeği nereden temin edebilirsiniz?  300 Kişilik Cenaze Yemeği fiyatları, 300 Kişilik Cenaze Yemeği en uygun fiyata nereden alınır. gibi soruların cevabını bulmanız için araştırma yapmanız gerekir.

300 Kişilik Cenaze Yemeği,için araştırmaya vaktiniz olmadığından, size uzun yıllar bu alanda hizmet veren  işletmemiz; en uygun fiyata ve lezzetli yemekler sunmaktadır. En kısa zaman içinde talep ettiğiniz yemekler markalı ürünler kullanılarak yemekleriniz hazırlanır ve adresinize teslim edilir.

cenaze yemekleriniz söz konusu olduğunda Günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayarak 300 Kişilik Cenaze Yemeği siparişi verebilirsiniz. İşletme olarak tüm Yemeklerimizde  kaliteli ve markalı ürünler kullanmaktayız. Yemekler  adresinize sıcak olarak  teslim edilecektir.  Yemek dağıtımında personelimiz size yardımcı olmaktadır. yemek dağıtımından herhangi bir ücret talep etmiyoruz. 300 Kişilik Cenaze Yemeği  ile ilgili menü içerikleri ve fiyat bilgileri aşağıda verilmiştir.

Menü içeriği :

Et Kavurma

Pirinç Pilav

Mevsim Salata

Tulumba Tatlı

Paket Ayran

Ambalajlı Ekmek

Bulunmaktadır. Her birinin içeriği ve bu yemekler birlikte kullanılan malzemeler için detaylı bilgi verilecektir

KAVURMA :

Et kavurmada; Kullandığımız Etler Kırmızı Dana etinden yağsız ve sinirsiz olarak kuşbaşı şeklinde doğranmaktadır. Etler, hafif ateşte yaklaşık 4 saat kavrulmakta ve oldukça iyi pişmektedir. Kavurma menümüzde kullandığımız etler, bir kişinin yiyeceği kadardır

Tavuk Kavurma; Menümüzde; günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktadır. Beyaz tavuk etini günlük olarak ERPİLİÇ fabrikasından temin etmekteyiz. Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti bulundurmuyoruz ve kullanmıyoruz. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranmaktadır. Etler baharatlanarak fırında kavrulmaktadır.

PİLAV :

Pilavlar; pirinç ya da bulgur pilavı olmaktadır. Ve tereyağlı olarak hazırlanmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, veya  istenildiğinde; nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır.

SALATA :

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI :

Menüler ile birlikte kendi üretimimiz tatlı Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN :

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

Ekmek :

Yemek Menüleri ile birlikte ROL ekmek vermekteyiz. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. Bu miktar istenildiğinde çoğaltılabilir. 

Yemeklerinin Dağıtımı:

Sipariş ettiğiniz yemekler ayrı ayrı tencerelerde sıcak olarak ambalajlanmaktadır. Belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımından sonra kalan yemekler, size teslim edilecektir. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir. Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir. Yemek siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, yemek Siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.

Yukarıdaki hususlar göz önüne alınarak hazırlanan menü örnekleri aşağıda verilmiştir.

Menü Örnekleri :

Et Menü:

Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

300 Kişi Et Menü Fiyatı : 36.000 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

300 Kişi Tavuk Menü Fiyatı : 30.000 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

300 Kişi Pide Menü Fiyatı : 36.000 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 100.00 TL

300 Kişi Bakliyat Menü Fiyatı : 30.000 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

300 Kişi Tavuk Döner Menü Fiyatı : 30.000 TL

Günlük İrmik Helvası Adet : 25.00 TL

300 Kişilik irmik helvası Fiyatı : 7.500 TL

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )

Tel: 0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com 

Adres: İstasyon mah. 2349 sok. No: 10 Etimesgut  ANKARA