400 Kişilik Cenaze Yemeği

400 Kişilik Cenaze Yemeği, Ankara da bir yakınınızı kaybettiyseniz ve cenaze yemeklerine ihtiyacınız varsa,  siparişi verebileceğiniz sayılı sayıda yemek şirketi vardır. Ankara da 400 Kişilik Cenaze Yemeği nereden temin edebilirsiniz?  400 Kişilik Cenaze Yemeği fiyatları, 400 Kişilik Cenaze Yemeği en uygun fiyata nereden alınır. gibi soruların cevabını bulmanız için araştırma yapmanız gerekir.

Ankara da 400 Kişilik Cenaze Yemeği, için uzun yıllar bu alanda hizmet veren  işletmemiz; en uygun fiyata ve lezzetli yemekler sunmaktadır. En kısa zaman içinde talep ettiğiniz yemekler markalı ürünler kullanılarak  hazırlanır ve adresinize teslim edilir.

400 Kişilik Cenaze Yemeği söz konusu olduğunda Günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayarak sipariş verebilirsiniz. İşletme olarak tüm Yemeklerimizde  kaliteli ve markalı ürünler kullanmaktayız. Yemekler  adresinize sıcak olarak  teslim edilecektir.  Yemek dağıtımında personelimiz size yardımcı olmaktadır. yemek dağıtımından herhangi bir ücret almıyoruz. 400 Kişilik Cenaze Yemeği  ile ilgili menü içerikleri ve fiyat bilgileri aşağıda verilmiştir.

Menü içeriği :

Et Kavurma, Pirinç Pilav, Mevsim Salata, Tulumba Tatlı, Paket Ayran, Ambalajlı Ekmek Bulunmaktadır. Her birinin içeriği ve bu yemekler birlikte kullanılan malzemeler için detaylı bilgi verilecektir

KAVURMA :

Et kavurmada; Kullandığımız Etler Kırmızı Dana etinden yağsız ve sinirsiz olarak kuşbaşı şeklinde doğranmaktadır. Etler, hafif ateşte yaklaşık 4 saat kavrulmakta ve oldukça iyi pişmektedir. Kavurma menümüzde kullandığımız etler, bir kişinin yiyeceği kadardır.

Tavuk Kavurma; Menümüzde; günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktadır. Beyaz tavuk etini günlük olarak ERPİLİÇ fabrikasından temin etmekteyiz. Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti bulundurmuyoruz ve kullanmıyoruz. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranmaktadır. Etler baharatlanarak fırında kavrulmaktadır.

PİLAV :

Pilavlar; pirinç ya da bulgur pilavı olmaktadır. Ve tereyağlı olarak hazırlanmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, veya  istenildiğinde; nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır. Sıvı yağ olarak YUDUM  yağ ve Salça olarak, AKFA salça kullanmaktayız. Tüm yemeklerimiz günlük ve markalı, ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır.

SALATA :

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI :

Menüler ile birlikte kendi üretimimiz tatlı Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN :

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

Ekmek :

Yemek Menüleri ile birlikte ROL ekmek vermekteyiz. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. Bu miktar istenildiğinde çoğaltılabilir.  

Yemeklerinin Dağıtımı:

Sipariş ettiğiniz yemekler ayrı ayrı tencerelerde sıcak olarak ambalajlanmaktadır. Belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımından sonra kalan yemekler, size teslim edilecektir. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir. Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir. Yemek siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, yemek Siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz. Yukarıdaki hususlar göz önüne alınarak hazırlanan menü örnekleri aşağıda verilmiştir.

Menü Örnekleri :

Et Menü:

Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

400 Kişi Et Menü Fiyatı : 2.400 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

400 Kişi Tavuk Menü Fiyatı : 40.000 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

400 Kişi Pide Menü Fiyatı : 4.800 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 100.00 TL

400 Kişi Bakliyat Menü Fiyatı : 40.000 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

400 Kişi Tavuk Döner Menü Fiyatı : 40.000 TL

Günlük İrmik Helvası Adet : 20.00 TL

400 Kişilik irmik helvası Fiyatı : 10.000 TL

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )

Tel: 0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com 

Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10 Etimesgut  ANKARA