Altındağ Cenaze Yemekleri

Altındağ Cenaze Yemekleri, Altındağ ilçesi ve Altındağ ilçesine bağlı mahalle ve semtlerde Cenaze Yemeklerine ihtiyaç olmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanabilmesi için cenaze yemekleri yapan firmalar bulmak gerekir. Bu alanda hizmet veren firmalar bulunmakla birlikte konusunda uzman firmalardan hizmet almak çok önemlidir.

Cenaze Yemekleri konusunda uzman ve lezzetli yemek hizmeti sunan yemek şirketimiz, Altındağ bölgesi ve çevresi için en uygun fiyatlara lezzetli yemek hizmetleri sunmaktadır.

  Cenaze yemeklerinde kullandığımız malzemeler;  Yudum Yağ, Akfa Salça, Beyaz et olarak ise günlük ERPİLİÇ,  kullanılmaktadır. Tüm yemeklerimizde  markalı ürünler kullanılmaktadır. Siparişleriniz, aynı gün pişirilecek, paketlenerek  adresinize sıcak olarak getirilerek teslim edilecektir.

 Cenaze yemeklerinin dağıtım işlemi   ücretsiz yapılacaktır. Siparişlerinizi bir gün önceden bildirebilirsiniz. cenaze yemeklerinde günün her saati  7 / 24  bizi arayabilir ve bilgi sorabilirsiniz.

Cenaze yemek Menüleri ve Fiyatları

Ankara cenaze yemek siparişi

CENAZE YEMEK MENÜLERİ 

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )   

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

İrmik Helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

( Günlük Üretim, Şeffaf Kapaklı kutularda, üzeri fıstıklı, 200 Gram, kaşık ile birlikte Adrese teslim )

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )
Tel: 0312 278 15 35 ( 7 / 24 )
info@doyumyemek.com
www.doyumyemek.com 
Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No:10 Etimesgut / ANKARA