Cenaze Yemek Organizasyonu

Sincan Cenaze Yemekleri, Sincan bölgesi ve çevresinde cenaze yemekleri hizmeti veren ve bu alanda çalışan yemek şirketi fazla bulunmamaktadır. Sincan bölgesinde Cenaze ve mevlit yemeklerine ihtiyacınız olduğunda. Sincan bölgesine cenaze yemekleri hizmeti veren işletmemiz, Size en uygun fiyata bu hizmeti sunacaktır. Sincan’a  oldukça yakın mesafede olan ve uzun yıllardır cenaze yemekleri hizmeti veren işletmemiz, size bu alanda en uygun fiyatlara ve kaliteli yemek hizmeti verecektir.

Cenaze yemekleri için; zengin et menüleri, zengin tavuk menüleri ve farklı menü seçenekleri ile talepleriniz karşılanacaktır.  Cenaze yemeklerinde kullandığımız malzemeler;  Yudum Yağ, Akfa Salça, Beyaz et olarak ise fabrikadan günlük ERPİLİÇ,  Pilavlar ise tereyağlı olup Baldo pirinç kullanılmaktadır. Tüm yemeklerimizde kullandığımız ürünler markalı ürünlerden oluşmaktadır.

İstediğiniz cenaze yemekleri, aynı gün Dağıtıma kısa süre kala pişirilecek, paketlenerek  adresinize sıcak olarak getirilerek teslim edilecektir. Cenaze yemeklerinin dağıtım işlemi  personelimiz tarafından yapılacaktır. Dağıtım için  herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Cenaze yemek Menüleri ve Fiyatları

CENAZE YEMEK MENÜLERİ 

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )   

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 85.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 75.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 75.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 75.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 75.00 TL

İrmik Helvası Paket Fiyatı : 20.00 TL

( Günlük üretim, Şeffaf Kapaklı kutularda, üzeri fıstıklı, 200 Gram, kaşık ile birlikte Adrese teslim )

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )
Tel: 0312 278 15 35 ( 7 / 24 )
info@doyumyemek.com
www.doyumyemek.com 
Adres: İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20 Etimesgut / ANKARA