Etimesgut Cenaze Yemekleri.

Etimesgut Cenaze Yemekleri. Etimesgut ilçesinde, Eryaman bölgesinde ve Etimesgut’a bağlı mahalle ve köylerde Cenaze Yemeklerine ihtiyaç olduğunda; bu bölgede Cenaze yemekleri yapan fazla yemek şirketi bulunmamaktadır. Bu yüzden Cenaze yemekleri yapan yemek şirketlerini başka bölgede araştırmak gerekir. İşletmemiz Etimesgut‘ta 16 yıldır cenaze yemekleri hizmeti veren kuruluşumuz, size bu alanda en uygun fiyatlara ve kaliteli yemek hizmeti verecektir.

Etimesgut Cenaze Yemekleri. konusunda Ankara da en önde gelen işletmemiz cenaze yemeği talep etmeniz halinde zengin et menüleri, zengin tavuk menüleri ve toplu pide menüleri ile size hizmet etmeye hazırdır.  Cenaze yemeklerinde kullandığımız malzemeler; Beyaz et olarak günlük ERPİLİÇ  ve yemeklerimizde kullanılan tüm malzemeler markalı ürünlerden oluşmaktadır.

Sipariş ettiğiniz cenaze yemekleri, aynı gün Dağıtıma kısa süre kala pişirilecek ve paketlenerek adresinize  kazanlar ile, sıcak olarak teslim edilecektir. Cenaze yemeklerinin dağıtım işlemi  personelimiz tarafından yapılacaktır. Dağıtım için  herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Cenaze yemek Menüleri ve Fiyatları

CENAZE YEMEK MENÜLERİ 

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )   

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

İrmik Helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

( Günlük Üretim, Şeffaf Kapaklı kutularda, üzeri fıstıklı, 200 Gram, kaşık ile birlikte Adrese teslim )

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )
Tel: 0312 278 15 35 ( 7 / 24 )
info@doyumyemek.com
www.doyumyemek.com 
Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No:10 Etimesgut / ANKARA