Yenimahalle Cenaze Yemekleri

Yenimahalle Cenaze Yemekleri, Cenaze yemekleri söz konusu olduğunda insanın çok çabuk ve dikkatli karar vererek yemek işlemlerini koordine etmesi gerekir. Çünkü insanın acılı olduğu bir zamanda cenaze yemeklerinin temin edilmesi zor olabilir.

Size eksiksiz lezzetli  ve zamanında yemek hizmeti verecek yemek şirket bulmak zaman alabilir. Uzun yıllardır Yenimahalle de hizmet veren işletmemiz Cenaze yemeklerini uygun fiyatlara yapan işletmemiz  Ankara’da,  Yenimahalle  bölgesine cenaze yemeklerini tam zamanında ve aksaksız bir şekilde  hazırlamaktadır. Cenaze yemeklerinde kullandığımız malzemeler;  Yudum Yağ, Akfa Salça, Pirinç olarak, Baldo pirinç kullanmaktayız.  Beyaz et olarak ERPİLİÇ  kullanmaktayız

Yenimahalle Cenaze Yemekleri, Menüleri, Et menü , Tavuk menü . Et Döner menü , Tavuk Döner menü , Pide menü, Yemek menüleri,  Yenimahalle’de en uygun fiyatlara verilmekte olup, yemeklerimizde kaliteli ve markalı ürünler kullanmaktayız. Yemekleriniz aynı gün Dağıtıma kısa süre kala pişirilecek ve paketlenerek adresinize verilmektedir. Yemekler Tencereler ile ile sıcak olarak Size teslim edilecektir.

Cenaze emeklerinin dağıtım işlemi  personelimiz tarafından yapılmaktadır. Yemeklerin dağıtılması esnasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler verilecektir. Dağıtım için  hangi bir ücret alınmamaktadır. Yenimahalle ve çevre mahallelerde cenaze yemeklerine ihtiyaç duyduğunuzda Yenimahalle’de konuşlu bulunan işletmemiz size çok yakındır. En kaliteli ve seçkin menüleri uygun fiyata vermekteyiz.

Cenaze yemekleri Menüleri

CENAZE YEMEK MENÜLERİ 

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )   

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 85.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 75.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 75.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 75.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 75.00 TL

İrmik Helvası Paket Fiyatı : 20.00 TL

( Günlük üretim, Şeffaf Kapaklı kutularda, üzeri fıstıklı, 200 Gram, kaşık ile birlikte Adrese teslim )

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )
Tel: 0312 278 15 35 ( 7 / 24 )
info@doyumyemek.com
www.doyumyemek.com 
Adres: İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20 Etimesgut / ANKARA