Çankaya Cenaze Yemekleri

 Çankaya Cenaze Yemekleri, Çankaya ilçesinde cenaze yemeklerine ihtiyaç duyduğunuzda size eksiksiz lezzetli  ve zamanında yemek hizmeti verecek yemek şirketleri bulmak zaman alabilir. Tüm cenaze yemeklerini en uygun fiyatlara yapan ve  Ankara’da 12 yıldır yemek hizmeti vermekte olan yemek firmamız,  Çankaya bölgesine cenaze yemekleri konusunda yılların verdiği yemek tecrübesi ile tam zamanında ve aksaksız bir şekilde en lezzetli yemekleri sizin için hazırlamaktadır.

Cenaze yemeklerinde kullandığımız malzemeler; kırmızı et olarak; Günlük yağsız dana eti, Beyaz et olarak ; Er piliç Tavuk eti, Yudum Yağ, Akfa Salça, Pirinç olarak, Baldo pirinç kullanmaktayız.

Cenaze yemeklerinde Menüleri, Et menü , Tavuk menü . Et Döner menü , Tavuk Döner menü , Pide menü,  Lahmacun menü , Tabldot menü , Bakliyat menüleri mevcuttur. Menülerde; Pilav, Salata, Ayran, Tatlı, Ekmek, 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti mevcuttur.  Yemek menüleri,  Çankaya’da en uygun fiyatlara verilmekte olup, yemeklerimizde markalı ürünler kullanmaktayız.

Müşteri Referanslarımızı bizden yemek hizmeti alan ve Google da bizim için yorum yapan müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Menülerden herhangi birisinin siparişinin verilmesinden sonra, yemekleriniz aynı gün Dağıtıma kısa süre kala pişirilmekte ve paketlenerek eksiksiz verilmektedir.

Yemekler kazanlar ile ile sıcak olarak adresinize teslim edilmektedir. Cenaze emeklerinin dağıtım işlemi deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Yemeklerin dağıtılması esnasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilmektedir.

Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret alınmamaktadır. Çankaya Cenaze Yemekleri en lezzetli yemeklerden ve en uygun fiyatlardan hizmetinize sunulmaktadır. Bizi arayın

Cenaze yemekleri Menüleri

CENAZE YEMEK MENÜLERİ 

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )   

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

İrmik Helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

( Günlük Üretim, Şeffaf Kapaklı kutularda, üzeri fıstıklı, 200 Gram, kaşık ile birlikte Adrese teslim )

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )
Tel: 0312 278 15 35 ( 7 / 24 )
info@doyumyemek.com
www.doyumyemek.com 
Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No:10 Etimesgut / ANKARA