Ankara Cenaze Yemekleri Siparişi

Ankara Cenaze Yemekleri Siparişi, Ankara’da ihtiyaç duyulduğunda; kısa sürede bu ihtiyacın karşılanması, yemek firmaları ile koordine edilerek yemeklerin belirtilen saatte cenaze evine getirilmesi, dağıtım işleminin yapılması hem zor hem de zaman almaktadır. Aynı zaman da yemeklerin lezzetli ve sorunsuz olması çok önemlidir.

cenaze yemeği siparişi Ankara’da Acılı olduğumuz bu günde İhtiyaç duyduğumuz Cenaze Yemeklerinin lezzetli ve kaliteli olması acımızı birazcık olsun azaltacak ve bizi memnun edecektir. Ankara Cenaze Yemekleri Ankara’da 14 yıldır yemek hizmeti veren işletmemiz, Cenaze yemekleri konusunda yılların verdiği tecrübe ile hiçbir aksaklığa meydan vermeden tam zamanında en lezzetli yemekleri size ulaştırmaktadır.

Cenaze yemekleri siparişi için Cenaze yemeklerinde kullandığımız malzemeler; kırmızı et; Günlük yağsız dana eti, Beyaz et; Erpiliç Tavuk eti, Yudum Yağ, Akfa Salça, Pirinç olarak, Osmancık Baldo pirinç kullanmaktayız. Ankara’nın Tüm İlçelerine, Mahallelerine, Semtlerine Köylerine cenaze yemekleri Hizmeti vermekteyiz.

Ankara Cenaze Yemekleri Siparişi, Menü paketlerimiz, Et menü Paketi, Tavuk menü Paketi. Et Döner menü Paketi, Tavuk Döner menü Paketi, Pide menü Paketi, Lahmacun menü Paketi, Tabldot menü Paketi, Bakliyat menü Paketlerimiz mevcuttur. Menü paketlerimizde; Pilav, Salata, Ayran, Tatlı, Ekmek, 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti vardır.

Ayrıca cenaze yemekleri için; Günlük üretim İrmik Helvası da bulunmaktadır. Yemek menülerimiz Ankara’da en uygun fiyatlara verilmekte olup, lezzetinden asla taviz verilmemektedir. Yemeklerde markalı ürünler kullanmaktayız. Referanslarımız bizden yemek hizmeti alan ve Google da bizim için yorum yapan müşterilerimizdir.

Cenaze Yemeklerinin Hazırlanması ve Teslimi:

Ankara Cenaze Yemekleri, Et menüleri, Tavuk menüleri. Et Döner Menüleri, Tavuk Döner Menüleri, Pide Menüleri, Lahmacun Menüleri, Tabldot Menüleri, Bakliyat Menülerinden herhangi birisinin siparişinin verilmesinden sonra, siparişleriniz aynı gün Dağıtıma bir saat kala Ocaktan indirilmekte uygun şekilde paketlenerek eksiksiz ve paket menüde geçen tüm malzemeler ile birlikte verilmektedir.

Yemekler Tencereler ile sıcak olarak adresinize teslim edilmektedir. Yemekler yaklaşık 2 saat boyunca sıcaklığını muhafaza ettiğinden yemeklerin tekrar ısıtılmasına ihtiyaç bulunmamaktadır.

Cenaze Yemeklerinin dağıtımı:

Adresinize sıcak olarak getirilen yemekler, deneyimli personelimiz tarafından cenaze evinde dağıtım hizmetinde yardımcı olmaktadır. Yemeklerin dağıtılması esnasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler tarafımızdan getirilmektedir. Belirtilen yemek sayısına göre dağıtım personeli bulundurmaktayız.

Cenaze için gelen tüm personele yemek dağıtımı yapılana kadar dağıtım personeli orada bulunmaktadır. Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret talep edilmemektedir. Yapacağımız eksiksiz hizmet sonucunda memnun olacaktır.

Cenaze yemekleri Menüleri

CENAZE YEMEK MENÜLERİ 

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )   

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

İrmik Helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

( Günlük Üretim, Şeffaf Kapaklı kutularda, üzeri fıstıklı, 200 Gram, kaşık ile birlikte Adrese teslim )

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )
Tel: 0312 278 15 35 ( 7 / 24 )
info@doyumyemek.com
www.doyumyemek.com 
Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No:10 Etimesgut / ANKARA