Mamak Cenaze Yemekleri

Mamak cenaze Yemekleri,  Mamak bölgesi ve Mamak çevresinde zaman zaman cenaze yemeklerine ihtiyaç olmaktadır. Bu durumda cenaze yemeği hizmeti veren bir yemek şirketinin acilen bulunması ve yemek hizmetinin alınması gerekmektedir. Mamak bölgesinde yemek şirketinin az olması sebebi ile yemek hizmetinin hızlı ve kusursuz olması için arayışa gidilmekte ve araştırma yapılmaktadır.

Mamak cenaze Yemekleri, Mamak bölgesine cenaze yemek hizmetleri veren kuruluşumuz Mamak ve bağlı mahallelerin yemek ihtiyaçlarını özen ile karşılamaktadır. ve tam zamanında ve eksiksiz cenaze yemekleri hizmeti vermektedir.

 Mamak cenaze Yemeklerinde; Et menüleri, Tavuk menüleri, Döner menüleri ve pide menüleri Mamak için en uygun fiyatlara verilmektedir. Yemeklerimizde En ünlü markaların ürünleri kullanmaktadır. 

Mamak Bölgesine yemek hizmetlerimiz olduğundan  Cenaze yemekleri konusunda  hiçbir aksaklığa meydan vermeden hizmet yapılmaktadır.

Cenaze yemekleri hizmeti verdiğimizde yemekler ile beraber 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti gibi ihtiyaçlar eksiksiz olarak karşılanmaktadır.  Günlük üretim İrmik Helvası hizmetimizde bulunmaktadır. 

Yemekler Dağıtıma kısa süre kala pişirilmekte ve uygun şekilde paketlenerek eksiksiz ve paket menüde geçen tüm malzemeler ile birlikte sıcak olarak adresinize verilmektedir. 

yemekler,  cenaze evinde personelimiz tarafından dağıtımı yapılmaktadır. Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret talep edilmemektedir. cenaze yemekleri için  günün Her saati  7 / 24 Bilgi ve sipariş hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

 Cenaze Yemek Fiyatları için Tıklayınız

Cenaze Yemek Menüleri

CENAZE YEMEK MENÜLERİ 

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )   

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

İrmik Helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

( Günlük Üretim, Şeffaf Kapaklı kutularda, üzeri fıstıklı, 200 Gram, kaşık ile birlikte Adrese teslim )

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )
Tel: 0312 278 15 35 ( 7 / 24 )
info@doyumyemek.com
www.doyumyemek.com 
Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No:10 Etimesgut / ANKARA