Cenaze Yemek Organizasyonu

Cenaze Yemek Organizasyonu, İnsanın yakınını kaybettiği telaşlı ve acılı olduğu bir zamanda Cenazede verilecek yemeği yapması, zor olacaktır. Aynı zamanda, yemekleri yapacak uygun bir firmayı bulması bulunan firmanın güvenirliğinin bilinmesi de zahmetli olmaktadır. Bu durumda; cenaze yemek organizasyonu konusunda uzman yemek firması olan işletmemiz size yardımcı olacaktır.

Cenaze yemek organizasyonu Ankara‘da Kısa süre içerisinde, yemeklerin hazırlanması adresinize getirilmesi ve yemeklerin dağıtım işleminin yapılmasın ve  Yemeklerin lezzetli ve sorunsuz olması da  çok önemlidir.

Cenaze yemek organizasyonu hizmetinin iyi olması ve Cenaze Yemeklerinin lezzetli ve kaliteli olması acınızı birazcık olsun hafifletecek ve sizi memnun edecektir.  Cenaze yemekleri konusunda Ankara’da cenaze yemek organizasyonu firmaları oldukça azdır. Uzun yıldır  organizasyon hizmeti yapan işletmemiz, Cenaze ve mevlit yemekleri organizasyonu konusunda  hiçbir aksaklığa meydan vermeden  en lezzetli yemekleri size sunacaktır. Cenaze yemeklerinde kırmızı et;  yağsız dana eti, Beyaz et; Erpiliç , Yudum Yağ, Akfa Salça,

Cenaze yemekleri Menü paketlerimiz, Et menü Paketi, Tavuk menü Paketi. Et Döner menü Paketi, Tavuk Döner menü Paketi, Pide menü Paketi, Lahmacun menü Paketi, Tabldot menü Paketi, Bakliyat menü Paketleri mevcuttur

Menü paketlerimizde; Pilav, Salata, Ayran, Tatlı, Ekmek, 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti vardır.  Ayrıca , Günlük üretim İrmik Helvası da bulunmaktadır. Cenaze Yemek menüleri, Ankara’da en uygun fiyatlara verilmektedir. Cenaze yemek organizasyonu fiyatları konusunda işletmemiz yardımcı olacaktır.

Referanslarımız görmek için;  Doyum Yemek Ankara olarak Google da bizim için yorum yapan müşterilerimizin yorumlarına bakabilirsiniz. Cenaze Evine Yemek Siparişinin hazırlanması ve teslimi edilmesi şu şekilde olmaktadır. Menülerinden herhangi birisinin siparişinin verilmesinden sonra, siparişleriniz aynı gün Dağıtıma bir saat kala pişirilmekte sıcak olarak paketlenmekte,  paket menüde geçen tüm malzemeler ile  sıcak olarak adresinize teslim edilmektedir.

Yemekler yaklaşık 3 saat boyunca sıcaklığını muhafaza ettiğinden yemeklerin tekrar ısıtılmasına ihtiyaç olmamaktadır. Adresinize sıcak olarak gelen yemekler, personelimiz tarafından cenaze evinde dağıtım yapılmaktadır.  Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret alınmamaktadır.  Cenaze Evine Yemek Siparişi için Günün her saati 7 / 24  0533 427 6903 no’lu telefonu arayabilirsiniz. Amacımız acılı olduğunuz bu günde vereceğimiz kusursuz hizmet ile acınıza ortak olmaktır.

Ankara da Cenaze Yemek Organizasyonu Hizmeti Verdiğimiz Semtler:

Akyurt  Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Altındağ Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Ayaş Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Sincan Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Çankaya   Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Etimesgut  Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Gölbaşı Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Kalecik  Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Kahramankazan Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Yenimahalle Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Keçiören Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Mamak  Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Pursaklar Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Eryaman  Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Batıkent  Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Ümitköy  Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Bağlıca  Cenaze Yemek Organizasyonu

CENAZE YEMEK MENÜLERİ 

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )   

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Menü :

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü :

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü :

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kaşık, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( Tabak, Çatal, Kürdan, Tuz, Peçete, Çöp Poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

İrmik Helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

( Günlük Üretim, Şeffaf Kapaklı kutularda, üzeri fıstıklı, 200 Gram, kaşık ile birlikte Adrese teslim )

Tel: 05334276903 ( 7 / 24 )
Tel: 0312 278 15 35 ( 7 / 24 )
info@doyumyemek.com
www.doyumyemek.com 
Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No:10 Etimesgut / ANKARA